
Het is zover! Doe het lekker zelf! is vanaf vandaag te koop. Niet alleen als ebook, maar ook als paperback.
Zoals je hebt kunnen lezen in mijn interview met Mariëlle Smith, is de belangrijkste reden dat ik Doe het lekker zelf! geschreven heb, het uitdragen van het gedachtegoed van de indie revolutie. Ik ben er van overtuigd dat als wij self-pubbers samen gaan werken en onze boeken het beste maken dat we kunnen, dat we dan niet te stoppen zijn. Niet alleen in de Engelstalige wereld, maar óók in Nederland en België – in onze eigen taal.
Ik kan dan ook niet anders dan hopen dat Doe het lekker zelf! gaat bijdragen om het gedachtegoed van de indie revolutie te verspreiden, maar bovendien ook uitlegt hoe het uitgeven van je eigen boek in z’n werk gaat.
Ebook
Vanaf vandaag is de ebook versie van Doe het lekker zelf! te koop bij The Black Sheep Indie. Simone Lucchesi, oprichter en drijfveer achter The Black Sheep Indie, is net als ikzelf een groot voorvechter van de indie revolutie. Ik ben dan ook heel blij dat de officiële launch van Doe het lekker zelf! op haar site plaats vindt.
Paperback
Doe het lekker zelf! is niet alleen uitgekomen als ebook, maar ook als paperback. In de nabije toekomst zal het boek ook te koop zijn via Bol.com, maar op dit moment is te koop via Amazon DE voor €14.97 (deze site is nu in het Nederlands én je kunt tegenwoordig betalen met ideal).
Of je kunt Doe het lekker zelf! in paperback ook rechtstreeks bij mijzelf bestellen. Je krijg dan een gesigneerd exemplaar. De bestelling kan via de contact pagina.
Ik ben erg trots op Doe het lekker zelf!. Ik hoop dat Nederlandstalige schrijvers eruit halen wat ik voor ogen had. Een handige starterskit voor het uitgeven van je eigen boek.
Ga naar Doe het lekker zelf! voor meer informatie (en verkooppunten) over het boek en om alvast een stukje te lezen van Hoofdstuk 1.
Verder lezen:
Be the first to comment